Strona główna img Aktualności img Zobacz transmisję z konferencji „Księgowi Przyszłości. W erze zmian”

Zobacz transmisję z konferencji „Księgowi Przyszłości. W erze zmian”

14 czerwca 2018 r. w Warszawie odbędzie się konferencja „Księgowi Przyszłości. W erze zmian”, poświęcona rozwojowi branży księgowej i kadrowej w Polsce. Całość konferencji będzie także transmitowana na żywo na portalu ksiegowiprzyszlosci.pl. Organizatorami są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz Soneta sp. z o.o., producent systemu enova365.


W tym roku już po raz trzeci odbył się renomowany, ogólnopolski konkurs Księgowi Przyszłości. Do udziału w niej zapisało się ponad 1600 księgowych, studentów, uczniów oraz specjalistów ds. kadr i płac, którzy w tym roku mogli zmierzyć się w dedykowanej dla nich kategorii. Po trzech testach online oraz pracy półfinałowej wyłonione zostało grono 12 drużyn, które zmierzą się w czasie finału 14 czerwca w Warszawie.  


Równolegle do finału konkursu trwać będzie konferencja „Księgowi Przyszłości. W erze zmian”. W pierwszej części konferencji odbędą się wykłady poświęcone najważniejszym zmianom legislacyjnym, jak i trendom na rynku. Wśród wykładów znajdą się między innymi wystąpienia na temat roli cyfryzacji w branży czy wejściu w życie rozporządzania o ochronie danych osobowych.


Punktem centralnym konferencji będzie debata ekspertów „W erze zmian”. Zaproszeni eksperci spróbują odpowiedzieć między innymi na pytania o to jak zmiany w przepisach wpłyną na warsztat pracy księgowego i kadrowego oraz jakie wyzwania stoją przed tymi zawodami w perspektywie kolejnych 10-20 lat. Rozmowę poprowadzi red. Maciej Głogowski.


Całość konferencji będzie transmitowana na żywo na portalu Księgowi Przyszłości. Aby zobaczyć transmisję wystarczy zapisać się poprzez formularz dostępny na stronie www.ksiegowiprzyszlosci.pl/konferencja-14-czerwiec.