Strona główna img Aktualności img Walne Zebranie Członków

Walne Zebranie Członków

Szanowni członkowie zwyczajni, członkowie zwyczajni-dyplomowani księgowi i członkowie honorowi zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Walnym Zebraniu Członków, które odbędzie się 13 maja 2019 r. (poniedziałek) o godz. 15.00  (1 termin) i o godz.15.15 (2 termin) w Auli Nowej Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego - Szczecin, ul. Mickiewicza 64. (wjazd na bezpłatny parking od ul. Twardowskiego).


Wszelkie informacje (w tym proponowany porządek obrad,  projekt regulaminu obrad) będą dostępne od 26.04.2019 r. na stronie Oddziału: https://szczecin.skwp.pl/  w zakładce dla członków SKwP  i w siedzibie SKwP O/O Szczecin. 

Z istotnych względów organizacyjnych prosimy Państwa o telefoniczne (tel. 91 433 98 32) lub mailowe (biuro@szczecin.skwp.pl) potwierdzenie przybycia do 7 maja 2019 r.


Podczas WZC zarząd przedstawi sprawozdanie z działalności. Odbędą się również wybory władz Oddziału na kadencję 2019-2022 oraz delegatów wybierających władze centralne. Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału.


Jak co roku przypominamy Państwu o składce członkowskiej w wysokości 30 zł/rok (na rachunek 80 1500 1722 1217 2010 4781 0000 lub w kasie biura) w terminie do
7 maja 2019 r.

Składki członkowskie ułatwiają nam realizację celów statutowych SKwP, na przykład:
•     możliwość uczestnictwa w nieodpłatnych konsultacjach z biegłym rewidentem,
•     promocja zawodu księgowego w mediach społecznościowych,
•     organizacja WZC.


Spośród Członków, którzy terminowo opłacą składkę zostaną rozlosowane 3 bony szkoleniowe o wartości 100 zł każdy. Losowanie odbędzie się podczas WZC.


Zachęcamy również przedsiębiorców do uzyskania statusu członka wspierającego SKwP. Jest to wyróżnik Państwa firmy na tle konkurencji. Szczegółowych informacji udzielimy mailowo (biuro@szczecin.skwp.pl).


Jesteśmy otwarci na Państwa opinie na temat działalności Oddziału. Zachęcamy też do wszelkiej aktywności, która przyczyni się do integracji środowiska księgowych.

Niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie http://www.szczecin.skwp.pl/  


Zachęcamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku (adres: https://www.facebook.com/skwp.szczecin)


Dziękujemy Państwu za działania na rzecz środowiska księgowych i wszelkie wyrazy sympatii. Księgowy to brzmi dumnie!