Dzień Księgowego to doskonała okazja, aby docenić pracę tych, którzy dbają o porządek finansowy i rachunkowość w firmach i instytucjach. To właśnie księgowi dbają o to, aby liczby się zgadzały, dokumenty były poprawnie zaksięgowane, a finanse były w ryzach.

Przed nami fascynujące wyzwanie! Po raz trzeci Stowarzyszenie Księgowych w Polsce zorganizuje coś wyjątkowego, co przyciągnie uwagę i zostanie zapisane w historii.

 

Pamiętacie akcję REKORD 2022 i 2023 NAJWIĘKSZE SZKOLENIE ONLINE Z KSIĘGOWOŚCI organizowane przez:

Zapraszamy Państwa do udziału w III edycji ustanowienia REKORDU POLSKI w największym szkoleniu online z księgowości pt.: „MIĘDZYNARODOWY KSIĘGOWY w VAT”

BIJEMY KOLEJNY REKORD POLSKI!!!

04.06.2024 / 11:45

 

Wykładowca: ANNA MICHALAK - doradca podatkowy, specjalizuje się w polskim oraz międzynarodowym prawie podatkowym, zapewniając Klientom głównie obsługę podatkową restrukturyzacji przedsiębiorstw, sporządzanie dokumentacji w zakresie cen transferowych oraz bieżące doradztwo w podatkach dochodowych, VAT, lokalnych, a także w kwestiach celnych. Jako doradca podatkowy swoje doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w międzynarodowych podmiotach świadczących usługi doradcze, jak i w polskich kancelariach prawnych i podatkowych, które świadczyły swoje usługi dla dużych, międzynarodowych grup kapitałowych. W chwili obecnej wspomaga Klientów w optymalizacji ich obciążeń podatkowych w drodze audytów i przeglądów podatkowych, świadczy usługi z zakresu due diligence, a także przeprowadza szkolenia branżowe.

Celem szkolenia będzie zaprezentowanie Państwu aktualnych zagadnień podatkowych w transakcjach międzynarodowych.

Program wydarzenia:

  1. Na co powinno zwrócić uwagę podatnicy prowadzący biznes międzynarodowy – zagadnienia ogólne.
  2. Zakład podatkowy w innym kraju – jak rozpoznać i co zrobić.
  3. Międzynarodowe świadczenie/nabycie usług i międzynarodowy obrót towarowy – opodatkowanie VAT.
  4. Transakcje łańcuchowe – zmora podatników.
  5. Największe problemy podatkowe w świetle ostatnich wyroków sądów i interpretacji organów.

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! - udział w szkoleniu i wydarzeniu ustanowienia Rekordu jest w pełni bezpłatny!

POKAŻMY SIĘ! – Pokażmy, że jest nas wielu! Pokażmy, że stanowimy ważną grupę zawodową osób związanych z rachunkowością i finansami! Niech kolejny REKORD będzie NASZ!

Jak wygląda ustanowienie rekordu?

Podczas szkolenia obecny będzie Sędzia Biura Rekordów. W przerwie szkolenia odbędzie się komisyjne sprawdzenie liczby osób obecnych na szkoleniu. Na tej podstawie Biuro Rekordów wskaże, czy udało nam się ustanowić REKORD POLSKI w kategorii „Największe szkolenie online z księgowości”. Sędzia Biura Rekordów oficjalnie potwierdzi ustanowienie rekordu, a sam ten fakt zostanie potwierdzony stosownym certyfikatem. Po ogłoszeniu wyniku, nastąpi powrót do szkolenia.

 

Zbierzcie jak najwięcej księgowych i niech każdy z nich 04.06.2024 weźmie udział w szkoleniu ONLINE

Link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=hassIoY8Euk

Niech ten  rekord będzie nie tylko zabawą,

ale także okazją

do podziękowania księgowym

za ich codzienną ciężką pracę.

Pozostałe aktualności

al. Papieża Jana Pawła II nr 11
70-415 Szczecin

tel. 914339832


Santander Bank Polska S.A. 80 1500 1722 1217 2010 4781 0000